Strona główna > Sport i Turystyka > Biura Podróży > Apartamenty w durres - ciesz się pięknem nadmorskiej miejscowości

Apartamenty w durres - ciesz się pięknem nadmorskiej miejscowości

Apartamenty w durres - ciesz się pięknem nadmorskiej miejscowości

Co jest najistotniejsze przy doborze apartamentu na wynajem w Albanii?

Matusiński

Posty: 1

 
Jeśli wynajmujesz przez znane platformy, to masz pewność, że Twoje płatności są zabezpieczone. Poza tym, warto przeczytać opinie innych osób, aby poznać ich doświadczenia z konkretnymi apartamentami.

dermuster

Posty: 19

 
Generalnie, Albania jest bezpiecznym miejscem, ale zawsze dobrze jest zachować ostrożność, nie pozostawiać wartościowych rzeczy w widocznym miejscu i zamknąć drzwi na klucz. Oczywiście, warto również wybierać sprawdzonych i godnych zaufania wynajmujących.

francuzz

Posty: 18

 
Również przeglądałem https://apartamentydurres.com.pl pod kątem apartamentów w Durres. Wydaje się, że mają szeroki wybór miejsc do wynajęcia. Na pewno należałoby sprawdzić, co jeszcze mają w ofercie.

Kotr_r9

Posty: 3

 
Rozmowy cen wynajmu mogą być możliwe, głównie jeśli wynajmujesz na dłuższy okres. Natomiast znaczące jest, aby być uczciwym i szanować warunki posiadacza.

CHatka-eKo

Posty: 13

 
Durres ma wiele pięknych plaż. Jeśli zależy ci na bliskości morza, warto sprawdzić oferty w pobliżu wybrzeża. A co do atrakcji, jest tam wiele zabytków do zwiedzenia.

21gregorek

Posty: 16

 
Oczywiście, poza sezonem ceny często spadają, a pogoda nadal jest przyjemna. To idealna okazja, aby zaoszczędzić trochę pieniędzy.

NanoPIK

Posty: 17

 
Czy ktoś może podzielić się swoimi doświadczeniami z wynajmem apartamentów bezpośrednio od posiadacza? Czy to może być tańsza opcja?

strusiek

Posty: 2