Strona główna > Uroda oraz zdrowie > Diety > zwiększenie libido

zwiększenie libido

zwiększenie libido

Jest cała masa reklam teraz co do różnych tabsów na potencję libido i tak dalej. Kupował ktoś coś takiego? Skąd mam wiedzieć czy takie wspomaganie jest mi potrzebne, czy nie? Ja raczej w łóżku nie narzekam, a moja żona pewnie i tak by mi nie powiedziała jakby coś było nie teges ze mną, że by mi przykrości nie robić...

Kitas

Posty: 7

 
Suplementy na pewno coś pomogą, ale wszystkiego za człowieka nie zrobią, ale jeśli już bym miał jakieś tabsy polecać to na pewno ziołowe, naturalne, trzeba czytać etykiety i sprawdzać skład żeby się nie naciąć.

ciopix

Posty: 20

 
W za dużym stresie ludzie zyją i potem nikt się nie potrafi w łózku zrelaksować i naprawdę cieszyć seksem. Ja zmieniłem pracę żeby móc nornalnie funkcjonować i to była dobra deczyja choć zarabiam relatywnie mniej ale lepiej śpię. Coś za coś.

Warszawiak

Posty: 25

 
Ciekaw jestem jaki skład mają te wszystkie tabletki na potencję i libido które tak teraz mocno się reklamuje w mediach. Ktoś ma taką przykładową etykietę gdzieś? Jakie tam są składniki? Ciekawe czy to nie zwykły efekt placebo...

beata77

Posty: 11

 
Ja tam rozmiarem się nie przejmuję, bardziej mnie martwi że coraz częściej po prostu nie jestem gotowy na sex, albo na starcie jakoś nie jestem w stanie w ogóle zacząć, albo w trakcie jakoś szybko to idzie i kończę za wcześnie....

klimnny6

Posty: 18

 
Teraz ludzie ponoć mają duże problemy z seksem i wcale mnie to szczególnie nie dziwi. Zła dieta, stres w pracy,, nerwy w rodzinie i jak w tym wszystkim mieć głowę do jakichkolwiek pieszczot?

alidomas

Posty: 13

 
Jest efekt po dr Penigreat jedną tabletkę dziennie biorę od 6-7 tygodni jakoś. Głównie jeśli chodzi o skład to są naturalne rzeczy – żeń szeń buzdyganek coś w tym stylu. Jestem w stanie dłużej wytrzymać przed orgazmem, a akurat moja kobieta zdecydowanie potrzebuje więcej czasu żeby się rozgrzać i naprawdę poczuć przyjemność.

retrun

Posty: 17

 
Najlepszym suplementem jest moim zdaniem spontaniczność. Nic tak nie zabija seksu jak rutyna, dlatego tak wiele par ma z tym problem, bo nudzą się sami ze sobą w łóżku.

seruser

Posty: 19

 
Najlepszym wspomagaczem dla mnie jest masaż, jak mi żonka zrobi najpierw masaż to potem już chodzę jak w zegarku :>

Krzyś23

Posty: 12