Strona główna > Ekonomia i Biznes > Gastronomia > pizzeria bydgoszcz, znacie ?

pizzeria bydgoszcz, znacie ?

pizzeria bydgoszcz, znacie ?

Gdzie można zjeść faktycznie gorącą pizzę w Bydgoszczy? Czy wszędzie tak niesłychanie nie przykładają się do obsługi klienta.

Miki

Posty: 10

 
No właśnie. Te kalorie są najgorsze. W końcu pizza to rzeczywiście dość syte danie. Na pewno nie na wieczór na kolację. A może znacie jakiś lokal w Bydgoszczy, gdzie serwują małokaloryczną pizzę :)

czarnuszek

Posty: 8

 
Ciekawy wątek o pizzy w Bydgoszczy. Niedługo przyjadą do mnie znajomi ze studiów i właśnie zastanawiam się nad jakąś pizzerią. Pizzę lubi każdy i myślę, iż to będzie najbardziej okej rozwiązanie. A może znacie jakiś ciekawy lokal pod kątem menu, obsługi i klimatu.

Dagmara87

Posty: 15

 
To którą pizzerię w Bydgoszczy polecasz? Nie mam ulubionego lokalu. Gdy mam ochotę na pizzę, to wybieram się do naszej osiedlowej knajpki, niemniej jednak tam raczej nie można powiedzieć, że pizza jest dobra. Chyba mrożona wkładania do mikrofali ;)

Kitas

Posty: 16

 
No właśnie. Te kalorie są najgorsze. W końcu pizza to naprawdę dość syte danie. Na pewno nie na wieczór na kolację. A może znacie jakiś lokal w Bydgoszczy, gdzie serwują małokaloryczną pizzę :)

dodo1994

Posty: 18

 
Nie smakują mi pizze, jakie przygotowywane są w restauracjach. Najlepsze robione są przez pizzerię. Jadłem kilka razy w Bydgoszczy pizzę, o której nie chcę wspominać, bo do pizzy było jej daleko. A tak ogólnie to lubię pizze z mięsem. Fajnie smakuje pizza z kiełbasą lub boczkiem. Dopiero od niedawna przekonałem się o tym, jaka jest smaczna.

hihi45hihi

Posty: 7

 
Od dłuższego czasu pizzę zamawiam tutaj http://www.piratto.pl. To według mnie najlepszy lokal w Bydgoszczy, gdzie mają bardzo ciekawe menu również inne potrawy oprócz pizzy. Pizzeria jest czynna długo i bez różnicy na to, czy to niedziela czy święta. Sporo moich znajomych ma dobre zdanie o tym miejscu. Szczerze polecam.

nero45

Posty: 10

 
Najlepsza pizza? Na pewno z mięsem. Ostatnio jadłem z boczkiem. Naprawdę ciekawe zestawienie z warzywami. W Bydgoszczy jest kilka fajnych knajpek, do których chodzę, gdy mam już domowych obiadów. Ale o pizzerii, która jest czynna najdłużej nic nie wiem :D

pietryn045

Posty: 21

 
To jaką pizzerię w Bydgoszczy polecasz? Nie mam ulubionego lokalu. Gdy mam ochotę na pizzę, to wybieram się do naszej osiedlowej knajpki, ale tam raczej nie można powiedzieć, że pizza jest dobra. Chyba mrożona wkładania do mikrofali ;)

zbychuuu

Posty: 19