Strona główna > Rozrywka dla każdego > Gry zręcznościowe > Słyszał ktoś coś o escape the room ?

Słyszał ktoś coś o escape the room ?

Słyszał ktoś coś o escape the room ?

Mam ochotę na zabawę w pokojach zagadek. Słyszeliście o czymś takim. Kumpel była i mówiła, iż naprawdę niezła jazda tam jest:)

mJaUrVcEin

Posty: 11

 
Taki escape the room masz na śląsku. Sam nie korzystałem, niemniej jednak z tego co inni mówią i piszą musi być rzeczywiście ekstra. Pewnie na weekend to trudno jest znaleźć wolne miejsce. Lecz na pewno skorzystam, szkoda takiej okazji przepuścić.

namedal6

Posty: 12

 
Na pewno skorzystamy. Czytaliśmy już sporo o escape games i nie mamy zamiaru puścić płazem takiej okazji. Zaraz wchodzimy na stronkę i rezerwujemy pokoje na weekend. Ekstra!!!!!!!

Nikotymmm

Posty: 10

 
Byłam w pokojach zagadek na śląsku i naprawdę jest ekstra. Są emocje, których nie da się do niecnego innego porównać. Z jednej strony wiesz, że nic Ci nie grozi, bo to tylko zabawa, z drugiej można się nieźle wkręcić:) Polecam.

anna43

Posty: 10

 
To jest adres strony do pokoju zagadek na śląsku http://www.openthedoor.net.pl. Znakomita sprawa, sam byłem i wrażenia są ekstra, niemniej jednak nie będę opowiadał:) Jest wybór pomiędzy kilkoma pokojami.

Grupa SEO

Posty: 24

 
Musisz mieć otwarty umysł, musisz być inteligenty i przebiegły. Tylko wtedy uda Ci się dobrnąć do końca. Byłam we wszystkich z escape rooms i naprawdę wszystkim polecam. To nie to samo, co gierka na komputer.

Marko

Posty: 27

 
Oj dawno o czymś tak ekstra jak pokoje zabawek nie słyszałem. Widać, że się podoba i jest dużo chętnych. Będę też musiał skorzystać z takiej rozrywki.

Lopez58

Posty: 29

 
Słyszałem o escape the room. Można faktycznie się wkręcić w takie coś. Koleżanka była, lecz nie w Polsce. Fajnie, iż coś takiego i u nas powstało. Trzeba byłoby się wybrać, żeby nie być w tyle.

mniszek67

Posty: 15

 
Ja też czekam. Osobiście w pokojach zagadek byłam w Wiedniu, ale do nas też się wybieram i nie mam zamiaru przepuścić takiej okazji. To najnowsza forma rozrywki dla myślących i kreatywnych. Nie ma lepszej, a już na pewno nie są nią gry komputerowe. Mam nadzieję, że u nas też jest tak klimatyczna sceneria.

micko

Posty: 22

 
Koniecznie trzeba tam być. Akurat my byliśmy w kopalni. To pokój zagadek, który zaproponował nam kolega. Nigdy czegoś takiego nie przeżyłam, wobec tego polecam wam kochani zamiast kina czy piwka w pubie. Trzeba się nieźle nagłowić, lecz jest pote satysfakcja i to podobało mi się najniezwyklej.

Fotnik2

Posty: 2