Strona główna > Uroda oraz zdrowie > Kosmetyki dla niego > Jakie barber shopy w Warszawie

Jakie barber shopy w Warszawie

Jakie barber shopy w Warszawie

Jaki barber w Warszawie rozumie zasady męskiej stylizacji i potrafi coś sensownego podpowiedzieć?

CHatka-eKo

Posty: 1

 
Starszych mężczyzn https://thesadovsky.pl/ też przyjmują, w średnim wieku na zakrywanie siwizny i to w taki sposób, ze tych białych włosów przez dłuższy czas nie widać.

hubercik67

Posty: 7

 
Ścinają głównie mężczyzn w Warszawie https://thesadovsky.pl/ i współpracują, przyuczają stażystów, więc możesz się umówić do eksperta lub właśnie początkującego. Zależy, jaką różnicę w jakości akceptujesz i czy zależy Ci tylko na cenie, ale spoko, że zapewniają pod tym względem elastyczność.

Lux-Mark24

Posty: 3

 
Strzyżenie męskie razem z obróbką brody wykonuje barber shop w Warszawie przy ul. Poznańskiej 23/33 – The Sadovsky. Barbera można poprosić o dopasowanie kosmetyków do długoterminowej pielęgnacji zniszczonych włosów.

Radziu

Posty: 3

 
Przy ul. Grójeckiej 59/63 w Warszawie znajduje się salon The Sadovsky - wpisz w Google i wejdź na ich stronę - masz tam bezposrednie namiary na barberów.

denkrost

Posty: 10

 
Zadzwoń do barbera z https://thesadovsky.pl/, bo radzą sobie nawet z długimi włosami oraz gęstą brodą.

Katolik

Posty: 2

 
Męskie, ale modne strzyżenie proponuje w Warszawie salon The Sadovsky i golą ostrą brzytwą w taki sposób, żeby nie pozostawić podrażnień i człowiek mógł wyjść od razu na biznesowe spotkanie, a to jednak sztuka. Adres to Poznańska 23/33.

ivonzjeee

Posty: 29

 
Strzyżenie brody masz u barbera https://thesadovsky.pl/, a tam pracują barberzy, którzy szkolą też innych, więc to nieco inny poziom jakości niż w innych salonach fryzjerskich.

gabryś99

Posty: 9