Strona główna > Dom dla każdego > Oświetlenie > Producent karniszy - proszę o pomoc !

Producent karniszy - proszę o pomoc !

Producent karniszy - proszę o pomoc !

Dzień dobry.

Czy polecacie karnisze metalowe? Mam wobec nich wątpliwości, ale doszedłem do wniosku, że do ciężkich zasłon mogą okazać się idealnym rozwiązaniem.

Modniś

Posty: 14

 
Witam.

Niedawno podejmowałem decyzję, jeśli chodzi o wybór karniszy w Kielcach. W sumie byłem zadowolony z wyboru, jaki miałem w lokalnych sklepach, choć brakowało kilku rozwiązań, które oglądałem w Internecie. Tak czy siak jestem w miarę zadowolony.

Uroczy Boys

Posty: 22

 
Cześć.

Długo wahałem się czy szyna sufitowa będzie odpowiednim rozwiązaniem, aby powiesić na niej firankę. Kolega podsunął mi pomysł, aby wziąć szynę sufitową dwutorową, bowiem z jej wykorzystaniem mógłbym zastosować zarówno firankę, jak i zasłonę.

Poszedłem tym tropem i w rezultacie udało mi się kupić fajny produkt w bardzo atrakcyjnej cenie :)

MiSER

Posty: 16

 
Witam. Długo trwały moje poszukiwania dobrego sklepu, który oferowałby nowoczesne karnisze.

Na szczęście po kilku dniach trafiłem na ofertę http://www.studio-dekor.pl, która w pełni odpowiadała moim potrzebom. Mogłem kupić tam karnisz, który miał pożądaną przeze mnie długość, więc nie wahałem się zbyt długo przed zakupem.

plusss89

Posty: 30

 
Cześć. Jako właściciel sklepu dość częstokroć rozglądałem się za hurtowniami karniszy, które musiałem zmieniać z powodu zbyt wysokich cen lub po prostu nieodpowiedniej jakości produktów, które nie spełniały nie tylko moich wymagań, ale także klientów niezadowolonych z zakupów. Dla bardziej wymagających klientów zawsze polecam karnisze metalowe.

robson900

Posty: 26

 
Witam.

Nie wydawało mi się, że jakakolwiek hurtownia karniszy będzie skłonna indywidualnie podejść nawet do małego zamówienia na kilkaset złotych, ale miło się zaskoczyłem. W sumie udało mi się tam trafić na znajomego, bo w przeciwnym wypadku nie wiem, ile kosztowałoby moje zamówienie. Tymczasem sporo zaoszczędziłem.

Michaś

Posty: 33