Strona główna > Uroda oraz zdrowie > Stylizacja > paznokcie w Krakowie ??

paznokcie w Krakowie ??

paznokcie w Krakowie ??

Chcę wykonać manicure hybrydowy w Krakowie. Do jakiego salonu najlepiej się udać? Czy macie swój ulubiony, który możecie mi polecić?

tasdefleja

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o przedłużenie paznokci w Krakowie to wiele salonów ma teraz instagrama. Może warto prześledzić różne portale, aby dowiedzieć się, które salony są najlepsze.

Polerusik

Posty: 4

 
Ja paznokcie żelowe w Krakowie wykonuje zawsze w jednym salonie. Jednakże z tego, co wiem to już nie przyjmują nowych klientek, gdyż niesłychanie mają zatłoczone terminy, więc ciężko jest się do nich pozyskać.

Gucio

Posty: 9

 
Wybieraj salon, w jakim przedłużenie paznokci w Krakowie tylko osoby wykwalifikowane. Poniektóre stylistki nie potrafią wykonywać manicure i potem są kłopoty z płytką paznokcia.

denkrost

Posty: 10

 
Warto samemu sprawdzić, który salon wykonuje najlepsze paznokcie w Krakowie. Możesz iść do kilku i wybrać ten najlepszy.

Bankowy

Posty: 10

 
Wybieraj salon, w którym przedłużenie paznokci w Krakowie tylko osoby wykwalifikowane. Niektóre stylistki nie potrafią wykonywać manicure i później są problemy z płytką paznokcia.

Klakier

Posty: 10

 
Wiem, iż mnóstwo ludzi teraz wykonuje paznokcie żelowe w Krakowie. Nie polecam Ci chodzić do ludzi, jakie nie prowadzą firmy. Najlepiej iść do salonu, gdzie pracują profesjonalne stylistki.

labuh

Posty: 12

 
Jak chodzi o paznokcie żelowe w Krakowie to warto wybrać salon z dobrymi opiniami. Słyszałam wiele pozywtnych opinii od koleżanek o tym salonie https://salonmagja.pl. Jednak jeszcze u nich nie byłam. Jeżeli skorzystasz z ich usług, daj znać jak było.

Jarko445

Posty: 7

 
Paznokcie żelowe w Krakowie najlepiej robić u dobrych manicurzystek. Może warto popytać wśród znajomych, gdzie chodzą na paznokcie.

Piotrek.P

Posty: 5