Strona główna > Elektronika w palcu > Video i DVD > Jaki pomysł dla rodziców na rocznicę jako prezent

Jaki pomysł dla rodziców na rocznicę jako prezent

Jaki pomysł dla rodziców na rocznicę jako prezent

Witajcie drodzy użytkownicy.

Poszukuje porady na temat przegrania kasety vhs na dvd. Niestety jestem zielona w tym temacie zaś zależy mi na tym aby podarować bliskim kopię nagrania. Kiedyś kamerzysta nagrywał na dvd i nie wiem jak sobie z tym poradzić.

Ymooo2

Posty: 22

 
Witajcie, widzę, że od dawna nikt nie odezwał się w temacie zaś wiem, ze problem jest dość popularny. Na kilku forach nie uzyskałem żadnej odpowiedzi to może tutaj ktoś doradzi porządne rozwiązanie. Kasety nie są w świetnym stanie zaś zależy mi na ich utrzymaniu. Nie chciałbym stracić tak cennych pamiątek. Dodatkowo nie mam tego jak odtworzyć zaś zależy mi niesłychanie na tych kasetach.

Vickson

Posty: 22

 
Na paru forach internetowych zalazłem wiele pozytywnych opinii na temat oferty firmy http://www.vhs24.pl. Osobiście jeszcze z niej nie korzystałem niemniej jednak zabieram się za to. Niedługo zbliża się rocznica wesela moich rodziców i myślę, że nagranie ich wesela na płycie dvd będzie najlepszym rozwiązaniem.

Adi666

Posty: 20

 
Jeżeli szukasz porządnej oferty to mogę zapytać wujka albowiem z tego co wiem ostatnio korzystał z takich usług. Film po nagraniu na vhs wygląda niesamowicie. Wyższe kolory, jakość oraz ostrość dało znakomity efekt. Należałoby wydać kilkanaście złoty albowiem później możemy sobie nawet zrobić kilka kopii zapasowych i wręczyć je swoim bliskim.

Chiny12

Posty: 18

 
Osobiście mogę polecić ci serwis www.vhs24.pl. Z tego co pamiętam za nagranie vhs do dvd biorą oni 15 złoty. Nie jestem pewien lecz więcej konkretnych informacji znajdziesz na stronie.

basu

Posty: 26

 
Witajcie drodzy forumowicze, chciałbym zaoferować nagrywanie kaset vhs na płytę dvd. Chętnie przyjmę nawet większe zlecenia, z tym, że zajmie to troszkę więcej czasu. Oferuje podkręcenie wizualne filmu, barw oraz ścieżki dźwiękowej. Nie wymagam ogromnych cen, ustalamy ją według wielkości zamówienia.

wom_ww

Posty: 21

 
Od niedawna rozmyślam nad takim rozwiązaniem jednak nie odszukałem nic konkretnego. Czy ktoś z użytkowników ma odpowiedź na nurtujące mnie pytanie? Potrzebuje pilnej pomocy, albowiem chce zarchiwizować kilka rodzinnych pamiątek. Do tej pory odszukałem kilka takich ludzi lecz wymagają oni kilkuset złotych od jednego nagrania vhs więc jest to trochę zbyt wiele jak dla mnie.

Grubas

Posty: 29

 
Szukam analogicznej usługi, proszę o nakaz sprawdzonej firmy, która nie zepsuje mojej kasety. Raz już się tak stało zatem też nie mam zamiaru korzystać z usług amatorów. Jestem w stanie dobrze zapłacić za wysoką jakość nagrania. Słyszałem, że obraz można trochę naprawić zatem też liczę na pomoc profesjonalistów.

Eksperttt45

Posty: 19

 
Moi rodzice kilka miesięcy temu nagrywali swoje nagranie weselne na dvd to korzystali z usług takiej firmy. Kasetę można wysłać pocztą i po krótkim czasie możemy oczekiwać na przesyłkę zwrotną. Jakość obrazu ulegnie poprawie dzięki nowoczesnym technikom komputerowym zarówno należałoby wydać 15 pln jeśli się nie mylę.

bigstarr

Posty: 29