Strona główna > Uroda oraz zdrowie > Welony ślubne > konsultant ślubny, polecicie ?

konsultant ślubny, polecicie ?

konsultant ślubny, polecicie ?

Hejka. Czy ktokolwiek z Was wykonywał samodzielnie ozdoby na wesele? Ile będę w stanie w ten sposób zaoszczędzić? Zauważyłam, iż ceny są dość wysokie…

alus

Posty: 7

 
Mam wrażenie, że coraz wiecej ludzi decyduje się na to, aby zatrudnić DJ-a na wesele. Niesłychanie częstokroć jest on w stanie zapewnić możliwie najlepszą zabawę. Jego repertuar jest zupełnie nieograniczony, natomiast oczekiwane przez niego wynagrodzenie potrafi być niższe niż w wypadku fachowego zespołu muzycznego.

RadeQ

Posty: 24

 
Musicie zarezerwować co najmniej kilkaset pln, jeśli przedmiot Waszego zainteresowania stanowi wynajem auta do wesela. Wiadomo, że ostateczny koszt jest uzależniony przede wszystkim od modelu samochodu. Poniektóre potrafią być kilkukrotnie droższe.

pawel253

Posty: 20

 
Nie mam wątpliwości, że wynajem auta do ślubu ułatwi Wam ta strona internetowa: https://www.gdziewesele.pl/oprawa. Korzystałem z niej w przeszłości i nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń. Rekomendowałem jej możliwości znajomym, więc postanowiłem się także podzielić z Wami swoimi spostrzeżeniami.

pieknalala

Posty: 14

 
W naszym wypadku DJ na wesele zainkasował kwotę zaledwie 2500 złotych. Uważam, że to bardzo rozsądne wynagrodzenie, ponieważ profesjonalny zespół potrafiłby kosztować dwu lub nawet trzykrotnie więcej. Przynajmniej tyle zapłacili za usługi pewnego zespołu moi znajomi, którzy niedawno brali ślub.

magic17

Posty: 18

 
Wydaje mi się, iż DJ na wesele to bardzo dobry pomysł. Nie musicie się martwić o jego szanse wokalne, a jedynie gust muzyczny, który winien dostosować do Waszych indywidualnych potrzeb. Pozdrawiam.

Mord

Posty: 15

 
Muszę przyznać się, że sami tworzyliśmy dekoracje na wesele, dzięki czemu udało się nam zaoszczędzić dość istotną kwotę. Moim zdaniem błędem jest wydawanie na ten cel irracjonalnie wysokich kwot. Myślę, iż się ze mną zgodzicie. Szkoda pieniędzy...

atek562

Posty: 11